• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 me qira tek Farmacia 10

Rruga e Dibrës - Farmacia 10
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 1+1 me qira tek Farmacia 10.Ka siperfaqe totale 70 m2 dhe organizohet ne:nje dhome ndenje+ kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.Ndodhet ne katin e 10 banim dhe ofron nje pamje te hapur.Orientimin e ka nga perendimi.Eshte i shtruar me parket si dhe i pajisur me ajer te kondicionuar.Apartamenti eshte i banueshem ne 01.01.2022.Ndodhet ne nje nga komplekset me cilesor rezidencial.Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL987
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 110

Kontakto Agjentin