• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 per shitje

Tirana e Re - Rruga Sami Frashëri
PËR SHITJE

250,000 €

Përshkrim

Apartament  2+1+2 per shitje te Rr " Sami Frasheri' me sip 176 m2Hapesira e brendeshme me siperfaqe totale 102 m2 , organizohet ne nje sallon ndenje me hapsire te bollshme me ambientin gatimit, dy dhoma gjumi,dhe dy tualete.Gjithashtu apartamenti disponon edhe nje verande me hapsire prej 74 m2 lehtesisht e konvertueshme ne ambient banimi.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati  ndertuar vitet e fundit dhe ofron nje orientim te mire ne kahun perendim,gje qe i mundeson drite ne pjesen me te madhe te dites.Ndodhet pak minuta nga parku i liqenit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: PAZ992
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 171

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: