• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 ne Shitje

Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

131,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 me Ballkon ne Shitje te ish Stacioni Trenit.Me siperfaqe totale 106m², siperfaqe e brendshme 91m² dhe siperfaqe te perbashket 15m².I organizuar ne 2 Dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dhe koridor shperndares.Orientimi - PerendimNe pallat te ri me ashensor dhe ne rruge kryesore.Vendodhje favorite per jetese komode.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ993
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 117

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: