• Dhoma Gjumi: 2

APARTAMENT 3+1 ME QIRA TEK BLLOKU

Bllok
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament me qira tek Blloku.Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne mes te Bllokut.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete, 1 kuzhine dhe nje dhome ndjenjeje.Ka nje hapesire totale prej 110m2.Ofrohet plotesisht e mobiluar.Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL996
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 189

Kontakto Agjentin