• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 140m2

Shtepi private me Qira

Dr. Shefqet Ndroqi Zonë Rurale
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Shtepi private me qira ne rrugen "Dr. Shefqet Ndroqi".Shtepia ka siperfaqe trualli 350 m2 dhe siperfaqe ndertese 140 m2.Shtepia eshte dy kateshe me oborr. Kati i pare organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Shtepia eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne zone periferike, larg zhurmes se qytetit.Ka nje orjentim te mire jug - lindje me drite natyrale per gjate gjithe dites.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ999
  • Sip. e brendshme:140 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 205

Komoditetet

Kontakto Agjentin