• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1+2 i mobiluar - Komuna e Parisit (450 Euro)

Komuna e Parisit Komuna e Parisit
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet me qira një apartament me hapësirë të bollshmë 3+1+2, me çmim 450 Euro, në një pallat ekzistues me dy ashensorë, tek Komuna e Parisit.Apartamenti është i mobiluar dhe organizohet me një sallon ndenjje së bashku me kuzhinën, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe tre ballkone.Ambineti mund të përdorët dhe për zyra.Për më shumë informacion ose vizitë në pronë kontaktoni stafin tonë.

Informacion

  • Referenca: PAZ1009
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 274

Kontakto Agjentin