• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament per shitje

Don Bosko
PËR SHITJE

127,500 €

Përshkrim

Shiten apartamente 2 + 1 me siperfaqe te ndryshme, prane zones " Don Bosko " Apartamentet ofrojne me ambiente te medha , plot drite dhe pamje. Secili prej tyre organizohet ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje me ambientin e kuzhines te perfshire, nje tualet dhe ballkon.Ofrojne sistem ngrohje-ftohje multisplit për çdo ambient, hidrosanitare inkaso, dyer të brendshme dhe të jashtme me rimeso druri, me disa zgjedhje për ngjyrat.Eshte nje ndertim i ri me nje arkitekture bashkëkohore dhe ekologjike, i rrethuar nga nje zone e gjelbert dhe nje park me frekuentim te larte. Apartamentet ndodhen ne nje prej kullave te kompeksit "Fiori di Bosco" dhe ofron 24/7 siguri,  administrim dhe vendparkime rreth godines. Eshte nje lagje ne zhvillim e cila ne pak kohe rrit vleren e prones tuaj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1012
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 403

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: