• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 90m2

Apartament per shitje - Blv Zogu i Pare

Blv Zogu i Pare Bulevardi Zogu I - Ministria e Drejtësis
PËR SHITJE

180,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2 + 1 prane Ministrise se Drejtesise, me siperfaqe 90m 2.Organizohet ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje me kuzhinen e perfshire, tualet dhe ballkon.Apartamenti ofron sistem ngrohje - ftohje ne te gjithe dhomat, sherbim tel/internet dhe nje mobilim modern, te arreduar se fundmi. Ndodhet ne katin e pare banimi, kati 2 ndertese ne nje pallat ekzistues.  Ka nje orientim Jug - Perendim duke ofruar nje drite natyrale dhe nje pamje te kendeshme. Zona ka nje frekuentim te larte dhe ndodhet vetem 5 minuta larg qendres se qytetit duke bere te mundur levizjen ne te gjitha drejtimet lehtesisht.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1027
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 122

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: