• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 170m2

Jepet me Qira, Apartament 3+1, prane Ambasades Amerikane, Tirane

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

1,500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1, prane ambasades Amerikane,Organizimi-Sallon-Ambient gatimi i ndare nga ambienti i ndenjes-3 Dhoma gjumi-2 Tualete-Oxhak per barbequeKa nje siperfaqe 170m, cdo ambient ka nje ndricim natyral, apartamenti eshte i vendosur Lindje - PerendimI arreduar ne menyre moderne dhe bashkekohoreNdodhet ne katin e 5 banim.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1035
  • Sip. e brendshme:170 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 134

Kontakto Agjentin