• Tualete: 2
  • 90m2

Shitet shtepi private ne "Yzberish"

Yzberish
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Shitet shtepi private ne Yzberish, Tirane. 2 Kate shtepi, Siperfaqe truall 120 m2Siperfaqe banimi 90 m2Shtepia organizohet:Kati perdhe: Ambient ndenje, ambient gatimi, tualet.Kati pare: Ambient ndenje, dhome gjumi, tualet.Ndodhet ne nje zone te qete dhe qe ofron jetese komode.Per nje vizite ne prone kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: BLL1072
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Tualetet: 2
  • Klikimet nga Website: 243
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: