• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3

Vile per qira- Peze Helmes

Peze Helmes Zonë Rurale
PËR QIRA

1,500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet vile me qira ne "Peze Helmes" me hapsire 2000 m2 toke dhe 300 m2 ndertese.Vila organizohet ne 3 kate, ku dy prej tyre ndahen ne siperfaqe te barabarta dhe kati perdhe ka nje siperfaqe me te vogel . Vila ofron nje oborr i cili ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe ne katin perdhe ka nje bodrum me  siperfaqe 3.5 m2 Kati i pare me siperfaqe 115 m2 , organizohet ne nje sallon me hapsire te bollshme, ambient gatimi dhe tualet. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Vila ndodhet ne nje zone te mire qe ofron gjelberim, freski dhe qetesi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ,mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1076
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 465

Kontakto Agjentin