• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 72m2

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DON BOSKO

Don Bosko
PËR QIRA

350 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga dhoma e ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Oreintimi Jug- Lindje.Per me shume detaje na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1077
  • Sip. e brendshme:72 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 115

Kontakto Agjentin