• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 58m2

Apartament 1+1 per shitje

Porcelan - Oxhaku
PËR SHITJE

82,500 €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Oxhaku, ne nje nga komplekset me te reja ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te godines . Ambienti ndodhet tek kullat e perfunduara dhe eshte gati per banim, ambienti eshte i shtruar me parket si dhe i pajisur me kondicioner inverter. Kompleksi ofron nje sere facilitetesh duke e bere jetesen shume me komode!

Informacion

 • Referenca: MAS1081
 • Sip. e brendshme:58 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 10
 • Lloji: Apartment Block
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 263

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: