• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 3
  • 210m2

VILE PER QIRA NE REZIDENCE, PRANE TEGUT

Tegu
PËR QIRA

1,500 € /Muaj

Përshkrim

Japim per qira vile me siperfaqe banimi 200mVila ndodhet ne nje rezidence prane Tegut me survejim 24hrKati perdhe ndodhet salloni, kuzhina me dalje ne oborr, 1 tualet dhe nje depoKati i dyte jane dy dhoma gjumi dhe 1 tualetKati parafingo 1 dhome e madhe dhe 1 tualetVila ka hapesire toke 210m total dhe 120m jane oborrJepet totalisht e arreduar per qira, si ne fotografite e prezantuaraPreferohen kliente pa kafshe shtepiakeVila do jete e lire me 15 Korrik 2022

Informacion

  • Referenca: MAS1096
  • Sip. e brendshme:210 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 110

Kontakto Agjentin