• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 100m2

Apartament 1+1 - Farmacia 10

Rruga e Dibrës - Farmacia 10
PËR SHITJE

133,860 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te ri prane Farmacise 10.Me nje sip prej 116.4m2 apartamenti pozicionet ne katin e 6 me nje orientim te mire i cili i mundeson prones drite dhe ngrohtesi. Kompleksi ofron punimet cilesore, me nje siguri te larte. Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve jane termikisht të izoluar.Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimërKompleksi eshte ende ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2021. Ofron hapësira të gjelbërta për një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne kete prone apo ne prona te tjera tek Farmacia 10, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1098
  • Sip. e brendshme:100 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 140

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: