• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 114m2

SHITET APARTAMENT 2+1+2 +GARAZH, RRUGA E DIBRES (SELVIA)

Rruga e Dibrës - Selvia
PËR SHITJE

178,000 €

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2 tualete ne qender te Tiranes, tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati buze rruge, te sapo perfunduar dhe me ndertim nga me cilesoret ne vend. Ka nje siperfaqe totale prej 114m2 dhe ballkon te orientuar nga rruga kryesore. Apartamenti shitet bashke me nje garazh ne katin-3 te perfshir ne cmim.Pervec komoditetit qe ky apartament ofron per banim, lokacioni dhe tipologjia e tij te ofron plotesisht mundesin e pershtatjes dhe si nje ambjent komercial (I pershtatshem per zyra, studio, klinike, laburator mjekesor etj)Shndrrimi i apartamentit ne nje ambjent komercial , e ben blerjen e ketij apartamenti teper te pershtatshem per investim.Duke marre parasysh dhe garazhin e perfshir ne cmim i cili ka nje vlere rreth 25.000 euro, ben qe cmimi per meter katror i apartamentit te shkoje ne 1340 euro.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1099
  • Sip. e brendshme:114 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 233

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: