• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1+2 me qira tek Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qira tek Rruga e Elbasanit.Ka nje siperfaqje totale prej 143 m2 dhe organizohet ne:dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambjent gatimi te vecuar, dy tualete dhe dy ballkone.Apartamenti ka hapesire te madhe, eshte i mireorganizuar.I shtruar me pllaka. Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner.Ka nje orientim perfekt e cila mundeson ndricimin gjate gjithe dites.Orientimi eshte jug, lindje dhe perendim.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe ofron shume siguri.Ka akses ne te gjitha rruget kryesore.Ndodhet shume prane qendres.Per nje vizite ne prone ose me shume informacion, ju lutem na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: BLL1101
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 143

Kontakto Agjentin