• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 5
  • 260m2

JEPET VILE ME QIRA PRANE TEG

Tegu
PËR QIRA

2,500 € /Muaj

Përshkrim

Japim per qira Vile ne Lunder, prane qendres tregetare Teg.* Vila eshte pjese e nje rezidence me sistem sigurie dhe roje.* Organizohet ne dy kate dhe papafingo, 5 dhoma gjumi, 5 tualete.* Oborri ka mundesi parkimi deri ne 3 makina.* Vila jepet per qira bosh, ose mobilohet me cmim ekstra. Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1111
  • Sip. e brendshme:260 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 5
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 128

Kontakto Agjentin