• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik i Tiranes

Kopshti Botanik
PËR SHITJE

120,000 €

Përshkrim

Ofrohet apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks te ri tek Kopshti Botanik.Apartamenti ka siperfaqe totale prej 91.8 m2 dhe organizohet ne : nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi nje banjo dhe nje verande.Disponon dokumentacion hipotekor.Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2020-2021.Vendnodhja ofron gjelberim dhe qetesi.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL1116
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 1
  • Klikimet nga Website: 124

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: