• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 148m2

Apartament per shitje 3+1+2 - Pazari i ri

Pazari i Ri - ATSH
PËR SHITJE

262,600 €

Përshkrim

Apartament prane ATSH-se 3 +1+2  me siperfaqe totale 202m2 nga te cilat 34.87m2 jane verande,  19.23m2 hapesire e perbashket dhe 147.9 m2 siperfaqe e banueshme.Organizohet ne nje sallon te bollshem me ambientin e ngrenies me dalje ne ballkon, aneks gatimi i vecuar, tre dhoma gjumi me dalje secila ne verande dhe dy tualete.Ka nje orientim te mire drejt kahut Jug - Lindje, me nje ndricim natyral dhe te ngrohte gjate dites. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar vitet e fundit,te mire administruar,me ashensor .Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte pese minuta larg Pazarit te ri, lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ1118
 • Sip. e brendshme:148 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 628

Komoditetet

 • Hydromassage Bathtub
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • View to River

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: