• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 ne Shitje

Don Bosko
PËR SHITJE

105,000 €

Përshkrim

Apartament 1+1 ne Shitje te Fiori Di Bosko.Me siperfaqe 64m² organizohet ne dhome gjumi, dhome ndenjeje, tualet dhe ballkon.Pallat i ri me ashensor ne zone shume te preferuar banimi dhe investimi.Kati i 9 (i fundit).Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1124
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 9
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 217

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: