• Dhoma Gjumi: 2

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SHESHI WILSON

Tirana e Re - Sheshi Willson
PËR SHITJE

150,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2+1 tek "Sheshi Wilson".Ndodhet ne katin e trete tek nje pallat i ri te pajisur me ashensor.Organizohet ne: 2 dhoma, 1 ballkon, 1 tualet, 1 dhome ndenjeje + kuzhine/salle ngrenjeje.Ofrohet plotesisht i mobiluar dhe eshte i shtruar me parket.Ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me te gjitha facilitetet e nevojshem per nje jete sa me komode.Per me shume informacion, na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL1140
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 369

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: