• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje prane Liqenit te Thate

Peti Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

80,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje prane Liqenit te Thate, ne rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nderteses.Ka nje siperfaqe prej 71.6m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje dhome ndenje, dy ballkone dhe nje tualet.Apartamenti ofrohet bosh.Per me shume detaje apo vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG1143
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 393

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: