• 102m2

Super Apartament 2+1 per qira

Garden Rezidence Turdiu Fusha e Aviacionit
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Super Apartament 2+1 per qira me siperfaqe totale 112.3m2, i pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me tre ashensore, me sistem kapot nga jashte.Apartamenti ofrohet:- Totalisht i mobiluar- Lyer me boje ekologjike- Ka dyer me porosi ne design dhe material emtiev- Tavane te varura ne cdo ambient te brendshem- Parket laminat cilesor AC5 12mm- Hidrosanitare cilesore italiane dhe pllaka cilesore me design- Elekttroshtepiake te reja te paperdorura me pare- Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare.

Informacion

  • Referenca: PAZ1154
  • Sip. e brendshme:102 m2
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 140

Kontakto Agjentin