• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DON BOSKO

Don Bosko
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira super apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore me orientim ne Lindje. Apartmenti  ka siperfaqe 100m2, dhome ndenje, dy dhoma gjumi  ballkon dhe dy tualete.  I shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.Per informacione te metejshme na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1166
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 125

Kontakto Agjentin