• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 8
  • 800m2

Vile 2 Kateshe - Farke

Zonë Rurale
PËR QIRA

5,000 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira vile moderne ne Farke me siperfaqe 1000m2 truall. Ndahet ne dy kate ku secili ka nje siperfaqe prej 300m2 dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, dy sallone te bollshme, kuzhine e vecuar, ambient ngrenie i pozicionuar ne njerin prej salloneve, nje garderobe, nje studio pikture, nje dhome lojrash per femije dhe 8 tualete ku disa jane te pajisur me vaske dhe kabine dushi. Ofron nje verande ne katin e dyte e cila lidhet me sallonin dhe disa prej dhomave te gjumit. Vila ka gjithashtu nje kat nentoke me siperfaqe 200m2 ne te cilin ndodhet nje ambient relaksi prane oxhakut , minibar, nje ambient ngrenie dhe gatimi dhe nje hapsire argetimi ku jane vendosur disa pajiste palestre. Vila eshte e rrethuar me oborr ne 2 ane te saj ku ne njeren prej tyre ndodhet nje pishine familjare, ambient pushimi dhe nje hapsire te mbuluar per te konsumuar vaktet. Ofron parkim per 6 makina ku 2 prej tyre vendosen ne garazhd dhe pjesa tjeter ne oborr. Eshte e pajisur me sistem sigurie me kamera ne te gjithe anet e saj dhe ka te vendosura panele diellore ne tarrace per kursimin e energjise. Vila ofron nje arredim ku nderthur klasiken me tradicionalen  dhe eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Me per teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1183
  • Sip. e brendshme:800 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 8
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 135

Kontakto Agjentin