• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 - ne shitje

Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, 9-Kateshet, Rruga
PËR SHITJE

125,000 €

Përshkrim

Ofrohet Apartament 2+1 per shitje, me siperfaqe 89m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me ashensor, ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i pamobiluardhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.Ofrohet ne cmimin 125.000 Euro (i diskutueshem).Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1190
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 390

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: