• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 100m2

Apartament per shitje ne Myslym Shyr

Myslym Shyri
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Shitet apartament ne rrugen Myslym Shyri. Ndodhet ne katin te 6 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 aneks. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe totalisht i investuar, Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni

Informacion

  • Referenca: BLL1197
  • Sip. e brendshme:100 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 141

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: