• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 1

Apartament me Qira RTSH-ja.

Liceu Artistik - RTSH
PËR QIRA

1,200 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament tek RTSH-jaApartamenti ka siperfaqe totale 150 m2 dhe eshte i orientuar ne kahun Jug-Perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.Zona ofron fasilitete te shumta per nje jetese komode dhe te mire.Apartamenti eshte i mire mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.Ne cmim nuk perfshihen taksat.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1204
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 10
  • Klikimet nga Website: 99

Kontakto Agjentin