APARTAMENT 3+1 PER SHITJE NE ASTIR

Astir
PËR SHITJE

95,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje tek zona Astirit.Ndodhet ne katin e pare banim, siper dyqaneve, ne nje pallat te ndertuar ne 2007. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi (njera eshte zone e shfrytezueshme dhe per zyre personale), dy tualete, 1 kuzhine/dhome ndenjeje dhe 1 ballkon.Ka nje hapesire totale prej 102m2.Ofrohet plotesisht e mobiluar. Pallati ofron parkim rreth saj.Ndodhet ne zone shume te mire me cdo facilitet te nevojshme per nje jete sa me komode. Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL1217
  • Klikimet nga Website: 116

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: