• Dhoma Gjumi: 2
  • 68m2

APARTAMENT 2+1 NE SHITJENE SELITE

Selitë
PËR SHITJE

83,000 €

Përshkrim

Mundesi ideale per banim!!!Apartament 2+1 ne shitje ne Selite per 83'000€!Ndodhet ne katin e 3 te nje prej rezidencave ne ndertim e siper ne zonen e Selites, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75.8m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkoni, korridori qe ben shperndarjen e ambienteve.Puna ne rezidence po ecen me hapa te shpejta dhe pritet te perfundoj se shpejti.Mundesi pagese me keste dhe financim nga banka deri ne 100% te vleres se apartamentit.Per me shume informacion kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS1231
  • Sip. e brendshme:68 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 123

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: