• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1 per qira - Kompleksi Delijorgji

Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet Apartament 2+1 per qira, ne nje nga zonat me te kerkuara, perbale Kompleksit Delijorgji.Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me 2 ashensore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Ofrohet totalisht i mobiluar.per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1252
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 320

Kontakto Agjentin