• Tualete: 1
  • 88m2

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FORTUZI

-
PËR SHITJE

95,000 €

Përshkrim

*Shesim apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi.*Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, ne nje ndertim te vitit 1987.*Ndertesa ka parametra shume te mira dhe orientim Lindje-Perendim.*Vendndodhja e apartamentit ofron shume sherbime dhe dalje te menjehershme ne zonen qendrore te Tiranes.*Apartamenti shitet i mobiluar pjeserisht dhe disponon certifikate te rregullt pronesie.*Apartamenti ka organizim te rregullt. Ambjeti i gatimit i vecuar nga salloni.*Kondicioner ne çdo dhome, sistemi elektrik hidraulik totalisht i rinovuar.*Dritare duralumini me dopio xham dhe grila.*Per detaje te metejshme kontaktoni konsulenten e prones.

Informacion

  • Referenca: MAS1262
  • Sip. e brendshme:88 m2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Klikimet nga Website: 148

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: