• Dhoma Gjumi: 1
  • 70m2

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK STACIONI I TRENIT

Bulevardi Zogu I
PËR QIRA

350 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira 1+1 me qira tek stacioni i trenit afer me bulevardin .Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri ,organizohet nga nje dhome ndenje ,nje dhome gjumi dhe nje tualet .Ne nje nga zonat me familjare dhe te mira per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme prane .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS1265
  • Sip. e brendshme:70 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 230

Kontakto Agjentin