• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 108m2

Apartament ne Shitje

Rruga e Dibrës - Selvia
PËR SHITJE

140,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek "Selvia".Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Te tria dhomat, si ajo e ndenjes dhe dhomat e gjumit jane me dalje ne ballkon.Apartamenti ka orjentim jug-lindje e cila mundeson drite natyrale pergjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes, me fasilitete te shumta prane si: shkolla, kopshte, cerdhe, markete etj.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1269
  • Sip. e brendshme:108 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 225

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: