• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 - Vlore

Vlorë
PËR SHITJE

85,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 69m2 ne Lungo Mare.Apartamenti ndodhet ne katin e trete me nje orientim te mire drejt Jugut dhe me pamje nga deti. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, ndodhet shume prane detit dhe ofron nje pamje te bukur. Apartamenti eshte nje mundesi e mire per tu shfrytezuar per sezonin e veres si Airbnb.Apartamenti eshte pa hipoteke per momentin. Me ndertimet e viteve te fundit Vlora ka pesuar nje ndryshim te madh dhe eshte bere nje nder qytetet me te preferuara per turistet. Per me shume informcion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontatoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1283
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 161

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: