• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 55m2

Apartament 1+1 per Qira

21 Dhjetori
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 prane "21 - Dhjetorit".Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, por ka hyrje te vecante.Organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Ka mobilim te ri dhe bashkekohor me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone me frekuentim te larte dhe lehtesisht e aksesueshme.Ka fasilitete te shumta prane si markete, kopshte, shkolla etj.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1303
  • Sip. e brendshme:55 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 179

Kontakto Agjentin