• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 1

Apartament 3 +1 - Shitje

Rruga e Kavajes Qendër
PËR SHITJE

297,500 €

Përshkrim

Apartament per shitje 3 + 1 tek Ruga "E kavajes ".Apartamenti ka nje siperfaqe prej 215.5 m2 e organisur ne dhome ndenje + ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte, te qete dhe me te gjitha fasilitetet prane.Ka orientim Veri - Perendim  , e cila i mundeson apartamentit drite natyrale per pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.  

Informacion

  • Referenca: PAZ1315
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 120

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: