• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 3

Apartament - Jepet me Qira

Rr Panorama Don Bosko - Hipoteka
PËR QIRA

1,500 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira prane Hipotekes, me siperfaqe 217m2.Ambienti eshte organizuar ne 4 dhoma gjumi , kuzhine, tre tualete dhe dy ballkone.Ofron sistem ngrohje - ftohje ne cdo dhome, nje arredim te ri, bashkohor me nje hapesire te bollshme.Apartamenti ndodhet ne katin e 13 ne nje godine me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme. Ndodhet ne nje zone te populluar lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1319
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 13
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 241

Kontakto Agjentin