• Dhoma Gjumi: 2

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE SPITALIT AMERIKAN 3

Yzberisht - Spitali Amerikan 3
PËR QIRA

260 € /Muaj

Përshkrim

Jepet nje kat vile me qira tek spitali amerikan 3 .Ofrohet totalisht i mobiluar .Organizohet nga nje dhome ndenje ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Lokacioni eshte mjaft i qete per familjar.PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS1321
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Klikimet nga Website: 124

Kontakto Agjentin