• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 71m2

APARTAMENT 1+1 NE DURRES - PLAZH

Plazh
PËR SHITJE

35,000 €

Përshkrim

Apartament 1+1 80.3m² per shitje me hipoteke.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 8-kateshe.Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ka akses ne rrugen kryesore, dhe facilitetet ne sherbime te ndryshme per nje jetese komode.Na kontaktoni per vizite ne prone

Informacion

  • Referenca: PAZ1326
  • Sip. e brendshme:71 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 230

Komoditetet

  • View to Lake

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: