• Dhoma Gjumi: 2
  • 110m2

Apartament modern per qira

Qendër
PËR QIRA

1,400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament per qira ne qender, ne nje ndertim te ri dhe mjaft cilesor, i mobiluar mjaft mire.

Informacion

  • Referenca: MAS1333
  • Sip. e brendshme:110 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 411

Kontakto Agjentin