• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 2
 • 65m2

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK "RRUGA JORDAN MISJA"

Rruga Jordan Misja Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

123,674 €

Përshkrim

Shitet apartment 1+1 ne nje nder komplekset me te reja dhe cilesore ne qytet. E ndërtuar në një zonë të qetë, ajo ofron komoditetin e afërsisë vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës. Gjithçka është projektuar në mënyrë të atillë, që të plotësojë të gjitha kërkesat e klientëve tanë. Ky objekt është dizenjuar me arkitekturë moderne, me fasadë të veshur me terakotë dhe termoizolim.Apartamenti ka siperfaqe totale prej  74.31 m2 dhe gjithashtu nje verande prej 36.22m2. Cmimi i shitjes se apartamentit eshte : 1250 EUR/m2 dhe 850 EUR/m2 veranda. Ndodhet ne katin e pare banimi. Kompleksi ofron qetesi dhe gjelberim.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni. 

Informacion

 • Referenca: PAZ1344
 • Sip. e brendshme:65 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 1
 • Klikimet nga Website: 105

Komoditetet

 • View to Mountain
 • View to River

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: