• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Shiten apartamente papafingo - Unaza e re

Astir - Unaza e Re
PËR SHITJE

142,000 €

Përshkrim

Shitet apartament papafingo me siperfaqe 177 m2 ne nje pallat te ri 8 kate. Hapesira organizohet ne nje dhome ndenje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi , dy tualete dhe nje verande. Godina ofron hapesiren per ashensor te vecuar qe shkon drejt ne apartament. Ndodhet ne nje lagje te re te zones Astirit me te gjitha facilitetet prane. Apartamenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites pasi ka nje orientim te mire drejt Lindjes dhe Perendimit. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ1348
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 94

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: