• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Shiten Apartamente 2+ 1 - Fusha Aviacionit

Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

97,650 €

Përshkrim

Rezervoni apartamentin tuaj prane fushes Aviacionit, rruga "Simon Gjoni " .Kompleksi ofron nje cilesi te larte punimesh, fasada me termoizolim  , organizim banese bashkohore, hapsira te gjelbra, pedonale dhe sherbime te ndryshme bar, restorant, park lojrash , etj. Apartamentet qe shiten jane te tipologjise 2 + 1 , te organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhome gatimi, dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamentet jane te ndare te disa kate banimi dhe ofrojne nje orientim shume te mire me ndricim pjesen me te madhe te dites. Bashke me apartamentet ofrohen dhe poste parkimi me cmim ekstra.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1350
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 138

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: