• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 70m2

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI, TEG

Tegu
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1ne nje nga zonat me te preferuara. Apartamenti eshte 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri. Organizohet nga dhoma e ndenjes , dhoma e gjumit dhe nje tualet. Orientimi Jug. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.PER ME SHUME INFORMACIONE NA KOONTAKTONI!

Informacion

 • Referenca: MAS1367
 • Sip. e brendshme:70 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 340

Kontakto Agjentin