• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 97m2

Apartament 2+1- ''Farmacia 10''

Rruga e Dibrës - Farmacia 10
PËR SHITJE

136,560 €

Përshkrim

Apartament  2 + 1 per shitje tek "Farmacia 10'' me sip 113.8 m2Hapesira e brendeshme me siperfaqe totale 97.3 m2 , organizohet ne nje sallon me ambientin gatimit, dy dhoma gjumi, dhe dy tualet . Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te perfunduar se fundmi dhe ofron nje orientim te mire qe i mundeson drite nje pjese te dites.Ndodhet ne nje zone mjaft te mire, e cila ka marr zhvillim se fundmi, me te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: PAZ1383
  • Sip. e brendshme:97 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 11
  • Klikimet nga Website: 145

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: