• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 (65m2) per qira - Oxhaku

Oxhaku Porcelan - Oxhaku
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet apartament 1+1 per qira, me siperfaqe te brendshme 65m2, i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjenjie se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe nje verande me siperfaqe 65m2.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne cmimin 450Euro/muaj.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1385
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 319

Kontakto Agjentin