• 120m2

APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK ISH PARKU

Rruga e Kavajës - Globe
PËR QIRA

300 € /Muaj

Përshkrim

Jepet shtepi private 3+1 me qira tek ish parku .Totalisht e mobiluar dhe eshte zone mjaft e preferuar per banim me cdo lloj fasiliteti afer.PER ME SHUME INFORMACIONE NA KONTAKTONI .

Informacion

  • Referenca: MAS1386
  • Sip. e brendshme:120 m2
  • Lloji: Penthouse
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 298

Kontakto Agjentin