Apartamet per qira ne bllok

Bllok
PËR QIRA

2,000 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 197 m2 per qira ne bllok, ne nje ndertim te ri e cilesor, i pozicionuar ne katet e larta, pjeserisht i mobiluar per banim, ose dhe per zyre. Punime cilesore brenda dhe jashte, me akses ne rruget kryesore. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: MAS1389
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 399

Kontakto Agjentin